Daar komt de boegieman!
Een verfrissende verzameling van zevenentwintig gloednieuwe liedjes voor het basisonderwijs.

De liedjes zijn uitgewerkt in zeven inspirerende liedlijnen. Een liedlijn is een kort thematisch muziekproject rondom een aantal liedjes dat uitmondt in bijvoorbeeld een minimusical, of een zelfgemaakte videoclip. Bijbehorend lesmateriaal, waaronder filmpjes, werkbladen en alle liedteksten, kan met een inlogcode uit het boek van deze site gedownload worden.

Op de gratis cd achterin het boek vind je alle liedjes en meezingversies.

Auteur: Jeroen Schipper
ISBN: 978 90 8850 122 7 | 1e druk, 2011
   
   

Daar komt de boegieman



Daar komt de boegieman

Rood rood mannetje



Rood rood mannetje

TOP DOG



TOP DOG

Filmpje met illustraties



Loading the player ...

The making of Daar komt de boegieman


Loading the player ...

Eierkoek

Clip gemaakt door Timo Millitz

Loading the player ...

Credits

Muziek, teksten en zang
Jeroen Schipper, www.jeroenschipper.info

Illustraties en opmaak omslag
Tjerk Sixma: www.tjerksixma.nl

Notenbeeld
Compoprint

Opnames, mixen en mastering
Erik Spanjers, Studio Silvester: www.studiosilvester.nl

Agent op 'Ta-tuu' Koos van Eijk: www.koosvaneijk.nl
Opnames 'Ta-tuu'
Arrien Molema

Zang en achtergrondzang
Lilian Vieira

Drums en percussie
Arthur Bont: www.arthurbont.nl

Contrabas, zingende zaag en achtergrondzang
Henrik Holm

Zang 'Ta-Tuu'
Vlechtwerk, www.vlechtwerk.net
Gitaar, piano, mandoline, banjo, ukelele, hammondorgel en achtergrondzang
Izak Boom: www.izakboom.nl

Akkordeon
Fred Abbingh

Blaasinstrumenten
Bart Noorman: www.bartnoorman.com

Kinderkoor
Dora, Rachel, Valentina, Ricky en Max

Videoregistratie en –bewerking
Maarten Kuipers

Dansinstructievideo
Kristel van der Heijden, Kir Meertens en Floor Puit

Professor Rémy Latido
Noël van Santen: www.schudden.nu

Zang 'Pizza-canon' en 'Overal auto's'
Suze van Calsteren: www.suzevancalsteren.nl